İbucold C Nedir, Ne İşe Yarar?

Ibucold C, doğal bir ağrı kesici ve ateş düşürücüdür. Ibucold c baş ağrısı, ateş, solunum yolu enfeksiyonları, burun akıntısı tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. ıbucold c; ağrı kesici, ateş düşürücü ve çeşitli iltihaplarla savaşma görevi vardır.

İlaç, soğuk algınlığı tedavisinde yararlı kılan C vitamini içerir. Ibucold c, beyne giden kan akışını artırarak çalışır ve baş ağrısı ağrısını uyuşukluğa veya yorgunluğa neden olmadan gidermeye yardımcı olur. ıbucold c; ağrı kesici ve çeşitli iltihaplarla savaşma görevi vardır. İlaç ayrıca, yaralanma veya ameliyat nedeniyle eklemlerde ve kaslarda şişmeyi azaltarak bir anti-inflamatuar ajan olarak görev yapar.

Ibucold c beyne giden kan akışını artırarak baş ağrısı ağrısını uyuşukluğa veya yorgunluğa neden olmadan gidermeye yardımcı olur. ıbucold c; ağrı kesici ve çeşitli iltihaplarla savaşma görevi vardır. İlaç ayrıca, yaralanma veya ameliyat nedeniyle eklemlerde ve kaslarda şişmeyi azaltarak bir anti-inflamatuar ajan olarak görev yapar.

İbucold C Nedir, İçeriğinde Neler Var?

Ibucold C, ibuprofen, psödoefedrin hidroklorür ve C vitamini (askorbik asit) içeren yalnızca reçeteyle satılan bir üründür. Soğuk algınlığı ve grip hastalığının tedavisinde kullanılır ve bu amaçla FDA tarafından onaylanmıştır. Ibucold C, reçeteyle satılan bir ilaç yerine kullanılabilen reçetesiz satılan bir ilaçtır.

Ibucold C, vücuttaki C vitamini seviyelerini artırarak soğuk algınlığı ve gribe karşı bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. C vitamini, hücreler üzerinde serbest radikaller nedeniyle hücre hasarına yol açabilen oksidatif stresi önlemeye yardımcı olan bir antioksidandır.

Ibucold C, soğuk algınlığı ve gribe karşı bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra vücudun iltihaplanma tepkisi üzerinde de iltihap önleyici etkiye sahiptir. Enflamasyon süreci, beyaz kan hücreleri, vücudunuzda ağrıya ve şişmeye neden olan interlökin-1 beta (IL-1β) veya tümör nekroz faktör alfa (TNFa) gibi sitokinleri saldığında başlar. Ibucold c, vücudunuzdaki prostaglandin E2 (PGE2) üretimini azaltarak bu etkilerin azaltılmasına yardımcı olur.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir.  Dolorin Ne İşe Yarar ?

Yorum yapın