Kedinizin Bayılacağı 17 Dahi Kendin Yap Oyuncaklar

Kediler, zihinlerini ve bedenlerini gün boyunca aktif tutmak için zihinsel uyarımdan ve oyun zamanından keyif alır. Neyse ki kedi oyuncaklarına çok para harcamanıza gerek yok çünkü keşfedilecek her türden kendin yap kedi oyuncağı fikirleri var. Bu fikirlerin çoğu, evde zaten sahip olabileceğiniz öğeleri ve zanaat malzemelerini kullanır. Size ilham veren bir DIY kedi oyuncağı projesi bulun ve uygulamalı olarak başlayalım!

T-shirt kedi oyuncak

t-shirt kedi oyuncak
Resim kredisi: Muslin ve Merlot

Bu basit oyuncakları yaratmak için zanaat uzmanı olmanıza gerek yok. Eski kıyafetlerinizi sadece birkaç dakikada kedi oyuncaklarına dönüştürün. Bunları nasıl yapacağınızı öğrenin Muslin ve Merlot t-shirt kedi oyuncakları.

Soda kutusu kedi oyuncağı

soda kutusu kedi oyuncak
İmaj kredisi: Sevimlilik

Nihai ürün, sizin ve kedinizin birlikte eğleneceği bir oyuncaktır – kediniz için boş bir gazoz kutusundan yapılmış bir köstebek vurma oyunu. hakkında daha fazla bilgi edinmek için Cuteness’i ziyaret edin. DIY soda kutusu kedi oyuncağı.

çorap balık kedi oyuncak

çorap balık kedi oyuncak
Resim kredisi: KittyClysm

Hızlı ve kolay bir proje arıyorsanız, bu tam size göre. Kediniz özellikle ilgileniyorsa, çorabın içine kedi nanesi eklemeyi de düşünün. için KittyClysm’i ziyaret edin. çorap balık oyuncak öğretici.

Karton kedi oyun evi

kedi karton ev
İmaj kredisi: Johnny Miller

Online alışveriş alışkanlıklarından kimin yedek kutusu yoktur? Kedinizin oturmayı sevdiği düz karton kutuları yükseltmek istiyorsanız, onları süslü bir oyun evi haline getirmeyi düşünün. nasıl yapılacağına ilişkin slayt gösterisine bakın. karton kedi oyun evi.

kedi değnek

DIY kedi değnek
İmaj kredisi: Dayanılmaz Evcil Hayvanlar

Kedi değnek oyuncakları, koşarken ve zıplayarak kurdeleleri yakalamaya çalışırken kedinizi çalıştırmanın harika bir yoludur. Kedinizin gözlerini kamaştırmak ve en sevdikleri insanla biraz oyun oynamak için bu ev yapımı değnek oyuncağını kullanın. adresinde daha fazla bilgi edinin karşı konulamaz evcil hayvanlar.

Keçe fare kedi nanesi oyuncağı

keçe fare kedi oyuncakları
Resim kredisi: Lia Griffith

Temel dikiş becerileriyle, bu sevimli keçe fareleri yaratabilirsiniz. Lia Griffith’te daha fazla bilgi edinin keçe fare kedi nanesi oyuncak eğitimi.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir.  Bülbülün harika şarkısı

Kedi tırmalama direği

kedi tırmalama direği
İmaj kredisi: Biraz Daha Büyük Hayal Edin

Kedinize, tırmalama enerjisini serbest bırakabileceği özel bir mobilya parçası verin. Şuradaki talimatları bulun: Biraz daha büyük hayal et.

Kendini sevişme istasyonu

kedi tırmalama istasyonu
Resim kredisi: Eğitilebilir bilgiler

Artık bu ev yapımı kedi tırmalama istasyonu ile kediniz istediği evcil hayvanı ve tırmalamayı anında alabilir. Instructables size nasıl yapılacağını öğretir kendini sevişme istasyonu.

PVC boru hamak yatağı

kedi hamak yatağı
İmaj kredisi: Evcil Hayvanları Sevin Kendin Yap

İşte kedinizin tüm yeni ev yapımı oyuncaklarıyla oynarken rahatlayabileceği rahat bir yer. Evcil Hayvanları Seviyorum nasıl yapılacağını öğretir.

İplik ponpon oyuncak

Kedinizi kendi ponpon oyuncaklarına dönüştürmek için sadece ip ve makasa ihtiyacınız var. Bu ponponlar bağımsız oyuncaklar olarak iyi çalışır veya flört direklerini ve diğer DIY kedi oyuncaklarını geliştirmek için kullanılabilir.

Tuvalet kağıdı tüpü oyuncak

tuvalet kağıdı tüp oyuncağıyla oynayan köpek

İşte çok az çalışma gerektiren başka bir hızlı zanaat – tek ihtiyacınız olan boş bir tuvalet kağıdı tüpü.

Cattail kedi nanesi oyuncak

ev yapımı oyuncak ile kedi
İmaj kredisi: Sew4home

Bu oyuncak elle dikilebilse de, bir dikiş makinesi projeyi çok daha hızlı hale getirecektir. Kumaş, iplik ve kedi nanesi gerektirir. dikiş4home talimatları sağlar.

Kedi oyun salonu

kedi spor salonu
Resim kredisi: Charleston Hazırlanmış

Birkaç malzeme gerektirse de, bu sevimli pisi spor salonunu yapmak için matkap konusunda biraz becerikli olmanız gerekecek. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için Charleston Crafted’ı ziyaret edin kedi spor salonu.

Abur cubur kedi oyuncakları

Kitinize kendi kedi büyüklüğündeki çizburgerinden biraz kedi nanesi sunmanın daha şirin bir yolu nedir? Bu oyuncakları yapmak için renkli keçe ve dikiş ipliğine ihtiyacınız olacak. da daha fazlasını oku Güzel dağınıklık.

olta kamışı kedi oyuncak

kedi olta kamışı
Resim kredisi: Tuzlu Su Kızları

Bu ev yapımı olta kamışı flört oyuncağıyla en şirin kedicik için balık tutmaya gidin. Kediniz için bir tane yapmak ister misiniz? Ziyaret tuzlu su kızları.

İnteraktif kedi kulesi taburesi

kedi apartman taburesi
Resim kredisi: Diana Rambles

Bu ev yapımı kedi evi, bir bar taburesini akıllıca, kedinizin oynayabileceği, tırmalayabileceği ve dinlenebileceği çok amaçlı bir kedicik mekanına dönüştürür. İşte bunu nasıl yapacağınız kedi kulesi taburesi.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir.  Alman Çoban Kalça Displazisi Tedavisi

Doğal kedi oyuncakları

kedi nanesi karton oyuncaklar
İmaj kredisi: Müsrif Parçalar

Sevimli kedi oyuncaklarından hoşlanıyorsanız ve aynı zamanda doğal bir evi BPA’lar ve diğer zararlı plastikler ve kimyasallardan uzak tutmak istiyorsanız, bu kedi oyuncağı projesi tam size göre. Prodical Pieces bunları yapmak için talimatlara sahiptir. doğal kedi oyuncakları.

Kedilerle ilgili daha fazla kendin yap projesi arıyorsanız, bu 9 kedi tüyosuna göz atın. Veya kedinize açık havada güvenli bir şekilde eğlenmelerini sağlamak için bir DIY “catio” yapmayı öğrenin.

[ad_2]

Yorum yapın