Sağlıklı Patiler Neden Sağlık Planı Sunmuyor?

[ad_1]

Evcil hayvan sigortası için alışveriş yaparken, evcil hayvan ebeveynleri içgüdüsel olarak bunu insan sağlık sigortasıyla karşılaştırabilir ve araştırmalarına evcil hayvan sigortası planlarının yıllık muayeneleri, önleyici ve rutin bakımı kapsaması gerektiği beklentisiyle yaklaşabilir. Bazı evcil hayvan sigortası sağlayıcıları, ek bir ücret karşılığında sağlıklı yaşam bakımı kapsamı sunar, ancak tüm evcil hayvan sigortası şirketlerinin bu seçeneği yoktur ve Sağlıklı Paws ikincisine girer. Peki Sağlıklı Patiler neden bir sağlıklı yaşam planı sunmuyor?

1. Sağlık bakımı için bütçe ayırabilirsiniz

Yaralanmalar ve hastalıklardan farklı olarak, sağlıklı yaşam bakım maliyetleri çok daha öngörülebilir olduğundan bütçenize göre hesaplanmaları daha kolaydır. Yıllık sağlık harcamalarınız hakkında bir fikir edinmek için evcil hayvanınızın muayenesi, önleyici bakım ve aşılar gibi öngörülebilir maliyetler için fiyatlandırma bilgileri toplayabilirsiniz.

Yaralanmalar ve hastalıklar, öngörülemeyen tıbbi bakım maliyetleri ile hızlı ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir. Evcil hayvan sigortası, evcil hayvanınızın rahatsızlığını teşhis etmek ve tedavi etmek için veteriner bakım maliyetlerini karşılamaya yardımcı olurken, beklenen aylık prim ile içiniz rahat edebilir. Bununla birlikte, evcil hayvan ebeveynlerinin genellikle evcil hayvanlarının tekrar eden sağlık planları için bütçe ayırmayı tercih ettiklerini bulduk.

2. Sağlıklı yaşam planları değer katmadan maliyet katar

Sağlıklı yaşam planıyla, bir evcil hayvan sigortası sağlayıcısına aylık ek bir ücret ödersiniz. Bu ekstra aylık maliyet, evcil hayvanınızın sağlıklı yaşam bakımının gerçek maliyetlerine eşit veya daha fazla olabilecek yıllık bir tutara kadar eklenir. Sigortacıların tipik olarak sigorta oranlarını hesaplama şekli göz önüne alındığında, evcil hayvanınızın ömrü boyunca bir evcil hayvan sağlık planı için bir sigortacıya plandan geri alabileceğinizden daha fazla ödeme yapmanız mümkündür.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir.  Yamyam Olan 10 Hayvanı Keşfedin

3. Bir “aracıya” ihtiyacınız yok

Evcil hayvanınızın yıllık sağlık kontrolünden geçme zamanı geldiğinde, veterinerinize ödeme yapmanız, bir talepte bulunmanız ve sigorta sağlayıcısının masrafları size geri ödemesini beklemeniz gerekir. Birçok evcil hayvan ebeveyni, kendi başlarına kolayca yönetebilecekleri bir şey için neden aylık evcil hayvan sigortası primlerini fazladan ödemeleri gerektiğini soruyor.

veterinerinize sorun

Birçok veterinerlik hastanesi, paket hizmetler için indirimler içerebilen yıllık iyi bakım planları sunar. Bir sağlık planıyla ilgileniyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun bir plan sunup sunmadıklarını görmek için yerel veterinerinize danışın.

[ad_2]

Yorum yapın